O naszej firmie


Abazur.pl to przestrzeń, która łączy miłośników piękna i najwyższej jakości z najlepszymi dostawcami oświetlenia, stając się mostem między indywidualnymi potrzebami Klienta a światem nowoczesnych i stylowych rozwiązań w dziedzinie oświetlenia.

 

Jesteśmy firmą założoną z pasji do wyjątkowego designu i funkcjonalności. Działamy na rynku od niemal dekady i przez ten czas staliśmy się ekspertem w zakresie oświetlenia. Oferujemy najwyższą jakość i różnorodność produktów oraz profesjonalną obsługę naszych Klientów, służąc fachową pomocą przy doborze produktów. 

 

W naszej ofercie można znaleźć  szeroką gamę bardzo zróżnicowanych produktów, które obejmują katalog wielu renomowanych polskich i zagranicznych producentów tj. Nowodvorski Lighting, Emibig, Italux, Lucide i sporo innych. 

 

Jesteśmy miejscem, gdzie design spotyka się z jakością, a indywidualne potrzeby Klienta stoją na pierwszym miejscu.

 

Co nas charakteryzuje?


Indywidualne podejście - rozumiemy, że każde wnętrze jest wyjątkowe. Dlatego nasz zespół specjalistów z chęcią pomoże Ci dobrać oświetlenie idealnie wpasowujące się w charakter Twojego domu, biura czy też przestrzeni komercyjnej.

 

Szybka realizacja zamówień - zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest czas naszych Klientów. Dzięki rozbudowanej logistyce jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w ekspresowym tempie.

 

Misja i wizja - naszą misją jest dostarczanie Klientom produktów, które nie tylko oświetlą ich przestrzeń, ale również wprowadzą do niej ciepłą atmosferę i charakter. Wierzymy, że odpowiednie oświetlenie może zmienić wnętrze, dodać mu duszy i uczynić je miejscem, w którym chce się przebywać!

 

Zaangażowanie w to, co robimy, ciągłe doskonalenie i otwartość na potrzeby naszych Klientów sprawiają, że Abazur.pl jest więcej niż platformą sprzedażową. Jest miejscem, w którym światło nabiera znaczenia.

 

Zapraszamy do współpracy i życzymy przyjemnych zakupów!

Zespół Abazur.pl